Pracovníci v přímé obslužné péči / Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče

FirmaDomov Dolní Cetno, poskytovatel sociálních služeb
ÚvazekHPP
Mzda26 870 Kč až 27 870 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Prvotní kontakt:
tel.: 326 359 216,
e-mail: [email protected]

Vzdělání:obor ošetřovatelství, nebo kurz pro pracovníky v přímé péči.

Pracovní náplň:
ošetřovatelská péče o seniory. Pracovní doba 12-ti hodinová, soboty a neděle (měsíční rozpis služeb) praxe vítana, zaučíme i absolventa Schpnosti: v první řadě chuť pracovat a být v pracovním poměru, kultivované chování, ochota pracovat se seniory, empatie. ŘP- nutností. Pracovní nabídky prosím zasílat s životopisem pouze na e-mail: [email protected]

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:základní vzdělání

Nabízíme:

adresa pracoviště:Niměřice - Dolní Cetno 28, 29430, Česko
mzda, plat (hrubý):26 870 Kč až 27 870 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:turnusové služby
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Domov Dolní Cetno, poskytovatel sociálních služeb, IČ: 00874728
datum zveřejnění nabídky práce:20. 03. 2024